کریستیانو رونالدو| رونالدو| کریستیانو رونالدو و همسرش

بازگشت کریستیانو رونالدو به خانه خودش | استقبال گرم جورجینا از رونالدو بعد از حذف پرتغال از یورو 2024

ویدئویی از راهکار جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو پس از حذف پرتغال از یورو ۲۰۲۴ را ببینید.
کد خبر: 49008
بازگشت کریستیانو رونالدو به خانه خودش | استقبال گرم جورجینا از رونالدو بعد از حذف پرتغال از یورو 2024

کریستیانو رونالدو یک ستاره فوتبال اهل پرتغال است که این روزها در عربستان پا به تو است. رونالدو با یک مدل اسپانیایی به نام جورجیانا رودریگز ازدواج کرده است. کریستیانو رونالدو برای اولین بار مزه پدر شدن را در سال 2010 چشید. پس از آشنایی کریستیانو رونالدو با جورجینا رودریگز در سال 2017 آنها از طریق رحم اجاره ای صاحب 2 فرزند دوقلو شدند؛ یک پسر به نام متئو و یک دختر که اوا ماریو نام دارد دوقلوهای این زوج هستند.

جورجینا رودریگس، شریک زندگی کریستیانو رونالدو پس از حذف پرتغال از یورو ۲۰۲۴ ویدئوی کوتاهی از بازگشت کریس به خانه و حضور در کنار همسر و فرزندانش منتشر کرد.

در این ویدیو که جورجینا از فضای نشیمن و غذاخوری باز خانه‌شان فیلمبرداری می‌کند، رونالدو را می‌بینیم که روی کاناپه دراز کشیده و با بلند کردن دست، حضور خودش در ویدیو را تایید می‌کند.

در میان اخبار

پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ در ضربات پنالتی مغلوب فرانسه شد. این دیدار در ۱۲۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید و رونالدو که پنالتی‌اش در مرحله یک‌هشتم نهایی توسط یان اوبلاک، دروازه‌بان اسلوونی، مهار شده بود، برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود در یک تورنمنت ملی موفق به گلزنی نشد. او ضربه پنالتی خود را در ضربات پنالتی تبدیل به گل کرد، اما ژائو فیلیکس پنالتی خود را از دست داد و فرانسه با گل کردن هر پنج پنالتی خود، پرتغال را حذف کرد. رونالدو پیش از این اعلام کرده بود که با توجه به ۴۳ ساله شدنش در زمان یورو ۲۰۲۸، این آخرین حضور او در رقابت‌های قهرمانی اروپا خواهد بود.

جورجینا به همراه کریستیانو جونیور و فرزندان دیگر رونالدو، از تماشاگران ثابت بازی‌های پرتغال در یورو ۲۰۲۴ بود. او حالا از بازگشت همه به خانه خوشحال است و زیر ویدیوی خود در اینستاگرام نوشته است: به خانه خوش آمدی، عشق من
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/3emqgy

پربیننده ترین
اخبار داغ