قیمت خودرو| قیمت خودرو سایپا| قیمت خودرو ایران خودرو

سقوط آزاد قیمت خودرو در بازار | خودروهای داخلی و مونتاژی چقدر ارزان شدند؟ +جدول

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تهران گفت: در زمان حاضر قیمت خودروهای مونتاژی ۱۰درصد، خودروهای خارجی ۷درصد و خودروهای داخلی ۵درصد کاهش داشته‌اند.
کد خبر: 49110
سقوط آزاد قیمت خودرو در بازار | خودروهای داخلی و مونتاژی چقدر ارزان شدند؟ +جدول

قیمت خودرو در شروع سال 1402 کاهشی شد و این روند تا زمستان سال گذشته ادامه پیدا کرد. در زمستان 1402 روند قیمت خودرو به مدار صعودی بازگشت و خودروهای داخلی و مونتاژی رشد قیمت پیدا کردند. قیمت خودرو در هفته های نخست سال جاری تحت تاثیر افزایش قیمت دلار بار دیگر افزایش پیدا کرد. با این وجود در هفته پایانی فروردین و اوایل اردیبهشت قیمت خودرو کاهشی شد.

اسد کرمی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی بازار خرید و فروش خودرو با روند کاهشی قیمت‌ها روبه‌رو شده است، گفت: آغاز ثبت سفارش خودروهای وارداتی آن هم برای متقاضیان جدید به‌همراه خرید و فروش حواله جانبازان باعث شده است قیمت انواع خودروهای مونتاژی و داخلی کاهش پیدا کند.

تسنیم در خبری نوشت:وی اضافه کرد: در زمان حاضر قیمت خودروهای مونتاژی ۱۰ درصد، خودروهای خارجی ۷ درصد و خودروهای داخلی ۵ درصد کاهش داشته‌اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودروی تهران با اعلام اینکه "در صورت رونق ثبت سفارش خودرو و عرضه محصولات به بازار، شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود." تصریح کرد: این موضوع را نیز باید توجه داشته باشیم که با تغییر دولت بازار در انتظار سیاستگذاری جدید برای صنعت خودرو است و همین انتظار باعث می‌شود کمتر کسی نسبت به خرید خودرو اقدام کند و منتظر تعیین تکلیف اوضاع باشد.

در میان اخبار

قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار به‌شرح زیر است:

 
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/4jmnpp
منبع خبر: تسنیم

پربیننده ترین
اخبار داغ