ترفند خانه داری | ترفند خانه داری با خمیردندان | جرمگیری جواهرات با خمیردندادن

ترفند خانه داری جذاب با خمیر دندان از جرمگیری جواهرات تا تمیزی دیوارهای سفید | 7 ترفند کاربردی با خمیر دندان

خمیر دندان در هر خانه ای پیدا می شود پس برای تمیز کاری های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. خمیر دندان را دست کم نگیرید.
کد خبر: 49100
ترفند  خانه داری جذاب با خمیر دندان از جرمگیری جواهرات تا تمیزی دیوارهای سفید | 7 ترفند کاربردی با خمیر دندان

ترفند های کاربردی با خمیردندان که بسیاری از دغدغه های زندگی را در بحث تمیزکاری از شما دور میکند و با دانستن آنها از زندگی لذت بیشتری می برید.

اگر به ترفند خانه داری علاقه مند هستید، در این مطلب به کمک خمیردندان که در هر خانه ای پیدا می شود، 7 ترفند کاربردی در خانه نوشته ایم که بعد از آن برای همیشه نگاه شما به کار خانه تغییر خواهد کرد. علاوه بر این، حتی اگر به بحث ترفند هم کاری نداشته باشیم، به عنوان کسی که می خواهد کاری در خانه انجام دهد، دانستن یکی دو موضوع در رابطه با این 7 ترفندکه در این مطلب راجع بهشان صحبت کرده ایم می تواند شما را به عنوان رئیس خانه به دیگران نشان دهد!

بیشتر بخوانید: ترفندهای خانه داری | ترفندهای خوشبو ماندن سرویس بهداشتی و حمام

 یک مجموعه ترفند خانه داری از خمیر دندان آورده ایم که لذت ببرید. البته که بله، خمیر دندان استفاده‌های متعارفش برای تمیزی دندان است، اما می‌تواند در موارد دیگر نیز مفید باشد. همواره مطمئن شوید که پس از استفاده از خمیر دندان به‌درستی همه‌چیز را با آب بشویید تا اثرات جانبی خمیر دندان روی اشیاء دیگر به وجود نیاید. خمیر دندان یکی از کاربردی ترین وسایل آشپزخانه است، البته از دیدگاه ترفندی.

بیشتر بخوانید: ترفندهای خانه داری | سه سوته گردنبندت رو تبدیل به دستبند کن +ویدئو

  1. پاکسازی جواهرات: خمیر دندان را بر روی جواهرات نگهداری کنید و سپس با یک مسواک یا مسافرتی ملایم، آن را تمیز کنید. این کار به بازگشت برخی از براقیت به جواهرات کمک می‌کند.
  2. تمیزی کفش‌های چرمی: با استفاده از یک قطعه پارچه نرم و خمیر دندان، کفش‌های چرمی خود را تمیز کنید. این کار به از بین بردن لکه‌ها و کثیفی‌ها کمک می‌کند.
  3. حذف لکه‌ها از لباس: خمیر دندان را به محل لکه روی لباس بزنید و با یک مرطوب‌کننده لباس یا اسفنج، لکه را پاک کنید. این کار به پاک کردن لکه‌های ساده مواد غذایی کمک می‌کند.
  4. تمیزی دستبند و ساعت: با استفاده از خمیر دندان و مسواک نرم، دستبند و ساعت‌های چرمی را تمیز کنید. این روش یک ترفند خانه داری است که به حفظ درخشندگی و زیبایی آنها کمک می‌کند. 
  5.  پاکسازی لنزهای عینک: خمیر دندان را با انگشت نرم بر روی لنزهای عینک بزنید و سپس آنها را با آب بشویید و خشک کنید. این یک ترفند کاربردی در خانه است که به پاکسازی لنزهای عینک از اثرات انگشت چرب و اثرات زیرینده خمیر دندان کمک می‌کند.
  6. پاکسازی کیبورد کامپیوتر: با استفاده از یک قطعه پارچه نرم و خمیر دندان، کلیدهای کیبورد را تمیز کنید. این روش به از بین بردن آلودگی و لکه‌های کوچک کمک می‌کند.
  7.  تمیزی دیوارهای سفید: با استفاده از مسواک نرم و خمیر دندان، دیوارهای سفید خود را تمیز کنید. این کار به پاک کردن لکه‌ها و آلودگی‌های روزانه کمک می‌کند.

 
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/455pzm
منبع خبر: اینستا

پربیننده ترین
اخبار داغ