یارانه کالابرگ| یارانه کالابرگ فجرانه| یارانه کالابرگ فروردین| مرحله سوم یارانه کالابرگ

مرحله سوم طرح یارانه کالابرگ آغاز شد | خانوار‌های یارانه بگیر مشمول کالابرگ به این فروشگاه ها مراجعه کنند

در قالب این طرح، دهک‌های اول تا هفتم درآمدی، اقلام کالابرگ الکترونیکی را با تخفیفِ ۲۲۰ هزار تومانی خریداری می‌کنند.
کد خبر: 25633
مرحله سوم طرح یارانه کالابرگ آغاز شد | خانوار‌های یارانه بگیر مشمول کالابرگ به این فروشگاه ها مراجعه کنند

طرح کالابرگ الکترونیک از اوایل سال جاری در قالب یارانه کالابرگ اجرا شده است.استقبال مردم از طرح یارانه کالابرگ نشان می‌­دهد که طرح فوق توانسته است بر معیشت مردم اثرگذار باشد. طرح یارانه کالابرگ به سه ماه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. مرحله اول یارانه کالابرگ در 17 بهمن ماه به مناسبت فرارسیدن 22 بهمن ماه شارژ شد. مرحله دوم یارانه کالابرگ در 17 اسفند ماه همزمان با حلول ماه مبارک رمضان شارژ شد و زمان شارژ مرحله سوم یارانه کالابرگ در فروردین 1403 اعلام شد.

مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی در سراسر کشور آغاز شد. در قالب این طرح، دهک‌های اول تا هفتم درآمدی، اقلام کالابرگ الکترونیکی را با تخفیفِ ۲۲۰ هزار تومانی خریداری می‌کنند.

به گزارش صداوسیما، مدیر اجتماعی اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: در این طرح، خانوار‌های یارانه بگیر تا دهک ۷ می‌توانند ۱۱ قلم کالا شامل شیر بطری، پنیر، ماست، تخم مرغ، گوشت مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج، قند و شکر، حبوبات و گوشت منجمد گوساله را خرید کنند.

در میان اخبار

مهدی کریمی، بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار خانوار را در استان مشمول استفاده از طرح فجرانه دانست و افزود: اعتبار تشویقی این طرح ۲۲۰ هزار تومان است که علاوه بر یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی فعلی است.

وی ادامه داد: شرط استفاده از ۲۲۰ هزار تومان اعتبار تشویقی برای خرید ۱۱ قلم کالا پرداخت حدود ۵۲۰ هزار تومان است. وی گفت: یارانه بگیران برای شناسایی فروشگاه‌ها مردم می‌توانند با نصب برنامه نرم افزار کاربردی ((شما)) و یا به سایت shoma.sfara.ir مراجعه کنند.
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/3gd8rd

پربیننده ترین
اخبار داغ