جشنواره فیلم فجر | چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

حواشی جشنواره فیلم فجر 42| حضور کارگردان معروف با کروات و روسری

حضور پرویز شیخ طادی کارگردان پیشکسوت در مراسم افتتاحیه چهل و دومین جشنواره فیلم فجر با حواشی همراه بود.
کد خبر: 7536
حواشی جشنواره فیلم فجر 42| حضور کارگردان معروف با کروات و روسری

این روزها حواشی جشنواره فیلم فجر 42 از خود فیلم های جشنواره، بازیگران و عوامل فیلم ها بسیار جذاب تر شده است. البته بخش قابل توجهی از حواشی جشنواره فیلم فجر 42 مربوط به هنرمندان پیشکسوت و جوان می شود.

در آیین افتتاحیه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر که در تالار وحدت برگزار می‌شد، بزرگداشت پرویز شیخ طادی کارگردان پیشکسوت سینما که با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی و مجتبی امینی برگبزرگداشت پرویز شیخ‌طادی کارگردان سینما برگزار شد.

پرویز شیخ طادی با ابراز خرسندی از دیدار با هنرمندان پیشکسوت و جوان حاضر در سالن گفت: شنیدم امسال برای اهالی سینما شرایط مناسب‌تری برای تماشای فیلم فراهم شده و از این موضوع تشکر می‌کنم. من امشب یک کراوات به عنوان هدیه برای آقای اسماعیلی آورده‌ام، کارمندان اول انقلاب همه کراوات می‌زدند، مد بود و مرسوم.

وی ادامه داد: عده‌ای آمدند که الان جای دیگر هستند، به خارج رفته‌اند و آمدند و شروع کردند به قیچی کردن این کراوات‌ها؛ خساراتی بابت آن وارد کردند، به همه می‌گفتند غرب زده هستید، می‌گفتند این افراد نمی‌تواند در تشکیلات ما باشند. همان عده‌ای که الان نیستند؛ بعد‌ها مسأله ویدیو را علم کردند و همه را می‌گشتند بعدها، اما ویدیو آزاد شد و به ارشاد هم رسید بعد نوبت ماهواره شد که آن‌ها راجمع می‌کردند، خسارت وارد می‌کردند.

این هنرمند پیشکسوت افزود: چهره حزب‌اللهی، بچه مسلمان و اخلاق پیغمبری این نیست که بگیریم و ببندیم. این چهره ایران و تمدن هزارساله ایران نیست. از اینکه جشنواره همچنان باشکوه است؛ خوشحالم یک تیم جوان آمده و این‌ها را به فال نیک می‌گیریم. سینمای ایران بر پایه امید و اخلاق و آگاهی پیش می‌رود.
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/2lnw74
منبع خبر: فرارو

پربیننده ترین
اخبار داغ