رضا ایرانمنش| رضا ایرانمنش الان کجاست| رضا ایرانمنش در بیمارستان

رضا ایرانمنش ممنوع الملاقات شد | بیماری رضا ایرانمنش چیست؟

رضا ایرانمنش بازیگر شناخته شده که چندی پیش در بیمارستان بستری شد همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارد.
کد خبر: 49050
رضا ایرانمنش ممنوع الملاقات شد | بیماری رضا ایرانمنش چیست؟

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزون از جانبازان شیمیایی جنگ است. رضا ایرانمنش در دهه 80 در فیلم و سریال های بسیاری بازی کرده است. رضا ایرانمنش در سن ۲۶ سالگی و در سال ۱۳۷۲ با فیلم سینمایی «سجاده آتش» که روایتی از عملیات عملیات کربلای ۵ جنگ ایران و عراق بود بازیگری را آغاز کرد. رضا ایرانمنش توانست برای بازی در این فیلم نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره فیلم فجر سال ۷۲ شود. اولین کار تلویزیونی رضا ایرانمنش در سال ۱۳۷۷ با سریال «مردان آنجلس» رقم خورد.

بابک نوری بازیگر تئاتر و تلویزیون که این روزها وضعیت جسمانی رضا ایرانمش را اطلاع رسانی می‌کند درباره شرایط وی بیان کرد: رضا ایرانمنش از ابتدای تیر ماه در بیمارستان بستری شد و تا امروز ۱۹ روز است که در بیمارستان بستری است و هنوز نمی‌تواند مرخص شود.

وی اضافه کرد: او به دلیل صدمات و عوارض سموم شیمیایی که هر چند وقت یک بار هم او را به بیمارستان کشانده است این بار هم در بیمارستان بستری شده است. به دلیل این عوارض شیمیایی سلامتی او مختل شده است که یک عمل جراحی هم در این مدت داشت.

نوری در پایان درباره وضعیت کنونی ایرانمنش نیز توضیح داد: وضعیت بهتر است اما پزشکان گفته اند که همچنان باید بستری بماند. او هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ممنوع الملاقات است.

 
کپی لینک کوتاه خبر: https://tarfandbaaz.com/d/277p7n
منبع خبر: مهر

پربیننده ترین
اخبار داغ